Billeder    |    Forum    |    Dokumenter    |    Facebook    |    Twitter    |    Instagram    |    AFK-TV
0 Kommentarer, LBAD+6st: 503
AllerodFK d. 20-06-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 212
AllerodFK d. 17-06-2018
1 Kommentar, LBAD+6st: 288
Finn A d. 17-06-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 366
Ingerslev d. 17-06-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 494
AllerodFK d. 15-06-2018
1 Kommentar, LBAD+6st: 615
Finn A d. 10-06-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 308
Ingerslev d. 10-06-2018
2 Kommentarer, LBAD+6st: 490
Finn A d. 07-06-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 481
SGL d. 27-05-2018
1 Kommentar, LBAD+6st: 426
Finn A d. 26-05-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 511
AllerodFK d. 26-05-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 239
Charlotte Rafn d. 26-05-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 321
AllerodFK d. 25-05-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 632
AllerodFK d. 24-05-2018
0 Kommentarer, LBAD+6st: 347
AllerodFK d. 21-05-2018
Allerød Fodbold Klubs hjemmekampe (21-06-2018 -> 26-06-2018)
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Spillested Res
297685
1 23-06-18
Kl. 09:40
U9 piger 5-mands (09) 1 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Farum BK Sengeløse Idrætsanlæg
448753
1 23-06-18
Kl. 10:00
U8 piger 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub (2) - Taastrup FC Birkevang
246330
1 23-06-18
Kl. 10:18
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 23. juni Medalje
Pulje 2
Allerød Fodbold Klub - Brødeskov IF Allerød Idrætspark
292561
1 23-06-18
Kl. 10:36
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 7
Allerød Fodbold Klub - Hareskov IF Allerød Idrætspark
302594
1 23-06-18
Kl. 10:36
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 12
Allerød Fodbold Klub - Jyllinge FC Ølstykke Stadion
302970
2 23-06-18
Kl. 10:36
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 5, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Kr. Værløse IF Rundforbi Stadion
448757
1 23-06-18
Kl. 10:54
U8 piger 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub (2) - RB 1906 Birkevang
297697
2 23-06-18
Kl. 11:00
U9 piger 5-mands (09) 1 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Frederiksværk Fodbold Klub Sengeløse Idrætsanlæg
303485
2 23-06-18
Kl. 11:12
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 4, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - FC Holte Allerød Idrætspark
448778
2 23-06-18
Kl. 11:12
U8 piger 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub (1) - LSF Birkevang
303479
1 23-06-18
Kl. 11:30
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 4, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - LSF Allerød Idrætspark
448768
1 23-06-18
Kl. 11:30
U8 piger 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub (1) - Allerød Fodbold Klub (2) Birkevang
292565
1 23-06-18
Kl. 11:48
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 7
Allerød Fodbold Klub - IS Skævinge Allerød Idrætspark
302605
1 23-06-18
Kl. 11:48
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 12
Allerød Fodbold Klub - Lynge-Uggeløse IF (2) Ølstykke Stadion
302974
2 23-06-18
Kl. 11:48
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. juni Medaljestævne
Pulje 5, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Espergærde IF Rundforbi Stadion
246461
1 23-06-18
Kl. 12:24
U8 drenge 5-mands (10) begynder - 23. juni Medalje
Pulje 2
Allerød Fodbold Klub - Hareskov IF Allerød Idrætspark
835146
11 23-06-18
Kl. 13:30
U13 Piger Øst 8M (05) forår
Pulje 1
Allerød Fodbold Klub - Hornbæk IF Allerød Idrætspark Resultatformidling
329939
1 24-06-18
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (08) beg. - 24. juni Medaljestæ
Pulje 3
Allerød Fodbold Klub - IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark
675338
2 24-06-18
Kl. 10:36
U10 pige 5-mands (08) 1-Forårsserie 24/6
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - BSV af 2016 Birkevang
676789
1 24-06-18
Kl. 10:36
U10 piger 5-mands (08) begynder - 24. juni Medalje
Pulje 2, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Lyngby Boldklub 1921 (2) Måløv Idrætspark
676791
1 24-06-18
Kl. 11:12
U10 piger 5-mands (08) begynder - 24. juni Medalje
Pulje 2, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Lyngby Boldklub 1921 (1) Måløv Idrætspark
329980
1 24-06-18
Kl. 11:30
U10 drenge 5-mands (08) beg. - 24. juni Medaljestæ
Pulje 3
Allerød Fodbold Klub - Oversidder Allerød Idrætspark
675343
2 24-06-18
Kl. 12:06
U10 pige 5-mands (08) 1-Forårsserie 24/6
Pulje 1, 2 baner
Allerød Fodbold Klub - Køge BK Birkevang
137372
8 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
M+45 (Superveteran) 11-mands - Forår
Pulje 1
Allerød Fodbold Klub - LSF Allerød Idrætspark Resultatformidling
DBU Fodboldpas
Kamp Center

Ingen kommende kampe


Seneste kamp
Lør 9. Jun.
AFK Akademi
AFK Webshop
Elite sponsorer
Widex
BANKObanden
Intersport Allerød
Kvickly Allerød
Sponsorer
Allerød Nyt
OK – Altid billig benzin
Allerød Fysioterapeuterne
Handelsbanken
Frisør Moldow
Carlsberg
Autohjørnet Lyngby
Mr. Allerød
AL-GLAS ApS
Intersport Allerød
Carstens Diner
Team Allerød
Dalgaard Serigrafi ApS
Nejstgaard & Vetlov
Allerød Nyt
Aage Christiansen & Søn ApS
A/S Carl Nielsen & Søn
Sydbank A/S
Brillehuset
Allerød Kommune
Jyske Bank Allerød
SuperBrugsen Lynge-Uggerløse
Log ind
 Brugernavn
 Kodeord
 Opret log ind?
 Glemt kodeord?